Na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź miało miejsce spotkanie Widzew Łódź - Radomiak Radom zakończone wynikiem 0-3

W dniu 2 grudnia 2023 roku na stadionie Miejskim Widzewa Łódź odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Widzewa Łódź i Radomiaka Radom w ramach 17. kolejki Ekstraklasy. Radomiak Radom odniósł zwycięstwo 3-0, zdobywając dwie bramki w pierwszej połowie i jedną w drugiej, zyskując cenne punkty na wyjeździe.

Mecz piłki nożnej: Widzew Łódź kontra Radomiak Radom

W dniu 2 grudnia 2023 roku na stadionie Miejskim Widzewa Łódź odbył się mecz pomiędzy drużynami Widzew Łódź i Radomiak Radom. Spotkanie było częścią rozgrywek Ekstraklasy, a obie drużyny walczyły o zwycięstwo w 17. kolejce ligowej. Sędzią głównym spotkania był Tomasz Musiał.

Początek meczu obfitował w silną presję ze strony obu drużyn, które starały się narzucić swoje tempo gry. Widzew Łódź agresywnie atakował, jednak to Radomiak Radom zdołał otworzyć wynik spotkania w 38. minucie za sprawą Lisandro Semedo, który zdobył bramkę po zaskakującym kontrataku. Przewaga gości utrzymała się do przerwy, kiedy to Edi Semedo podwyższył prowadzenie Radomiaka na 0-2, z asystą Pedro Henrique.

W drugiej połowie Widzew Łódź próbował odwrócić losy meczu, podejmując agresywne działania ofensywne. Mimo to, to Radomiak Radom kontynuował swoją skuteczną grę, co zaowocowało trzecią bramką zdobytą przez Pedro Henrique w 74. minucie. Wynik 0-3 na korzyść gości nie uległ już zmianie do końca regulaminowego czasu gry.

W trakcie meczu zawodnicy obu drużyn pokazali dużą determinację i zaangażowanie. Niestety, emocje momentami przekroczyły dopuszczalne granice, co skutkowało żółtymi kartkami dla Mateusza Żyro z Widzewa Łódź oraz Lisandro Semedo z Radomiaka Radom.

W rezultacie, Radomiak Radom odniósł zdecydowane zwycięstwo nad Widzewem Łódź wynikiem 0-3, co daje im mocny impuls przed kolejnymi spotkaniami. Natomiast gospodarze będą musieli skoncentrować się na poprawie swojej formy w nadchodzących meczach z zespołami Stal Mielec, Puszcza Niepołomice oraz Pogon Szczecin. Z kolei Radomiak Radom zmierzy się w najbliższym czasie z drużynami Górnik Zabrze, Lech Poznań oraz West Bromwich Albion.